روزنوشت های آموزش سئو

در جای جای مقاله خود از تصاویر، اینفو گرافی، جدول، و سایر المان‌های جذاب بصری برای ایجاد فضای تنفس و استراحت به کاربر استفاده کنید.

مهمترین سوالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

سلام ببخشید من سایت خبری دارم وقتی خبر از بقیه سایت ها میذارم مستقیم آخره مطلب منبع لینک اون مطلب سایتو میذارم بنظرتون این تاثیر منفی رو سئو داره ؟

لینک داخلی یک لینک از یک صفحه از سایت به صفحه‌ای دیگر از همان سایت است.

می توانید با مقالات آموزش سئو رایگان شروع به کار کنید. هم چنین از ابزارهای سئو شناخته شده کمک بگیرید تا بهینه ترین حالت هر صفحه را بسازید.

در واقع هزینه به ازای هر کلیک در تبلیغات گوگل، بصورت مزایده‌ای مشخص می‌شود. بطور کلی با اینجا کلیک کنید مقایسه سئو و تبلیغات در گوگل (گوگل ادز) می‌توان مزایای زیر را برای سئو نام برد:

خوشحال میشوم جناب آقای اسماعیلی نظرشون رو درمورد این نوع بخش بندی بفرمایند.

خیر مشکلی نیست. این بدین معنی نیست که همون سایت رو مجددا توی دامنه دیگری تکثیر کنید.

فراموش نکنید کیفیت بک‌لینک‌های وبسایت شما اهمیت بیشتری دارد تا تعدادشان!

«محتوا پادشاه است»، احتمالا این جمله را شنیده‌اید. گوگل همواره تلاش می‌کند بهترین و مفیدترین نتایج را به کاربران نشان دهد. پس تنها با تولید محتوای مناسب و مفید برای کاربران هدف، شانس کسب رتبه اول در صفحات گوگل را خواهید داشت.

یک اقدام ضروری در سئوی سایت، ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول است.

تمام الگوریتم‌های گوگل سعی در درک بهتر محتوای وبسایت شما دارند تا بتونن پاسخ بهتری به کاربر جستجو ارائه بدن. برای آشنا شدن با الگوریتم‌ها کافیه روی عکس هر کدام کلیک کنید تا به مقاله‌ای جامع درباره نحوه عملکرد و ویژگی‌های هر یک هدایت شوید.

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت خدمات تخصصی افزایش سرعت بارگذاری سایت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

ترافیک ناشی از سئو مستمر است: برخلاف تبلیغات در گوگل، ترافیک ناشی از سئو مستمر و یکنواخت است. در تبلیغات کلیکی با اتمام شارژ حساب گوگل ادز، نمایش سایت در صفحه نتایج جستجو را متوقف می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *